AREÁL

Kam na tábor jezdíme?

V roce 2024 se opět vydáváme do areálu Babočka. Areál se nachází na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska, obklopen lesy, tajemně krásnou přírodou a přírodním koupáním v dochozí vzdálenosti. Mlsné děti se nemusí bát, má vlastní bufet a pro líné nohy je v areálu menší bazén. 


Stravování probíhá v jídelně s kapacitou 100 osob. Vedle jídelny se nachází kiosek, kde si mohou děti zakoupit v parných letních dnech nějakou zmrzlinu či limonádu. Pokud mají vaše děti nějakou zdravotní dietu, není to problém. Vše je samozřejmě nutné dopředu nahlásit, tak neváhejte se na nás obrátit.


Ubytování je v klasických dřevěných chatkách, ve které se děti vyspí na dřevěných palandách. Chatky mají zavedenou elektřinu a jsou chráněny hromosvody.

Nabízí dostatek úložného místa pro vlastní věci a oblečení. 


V areálu je celkem 43 chatek rámující hlavní plac tábora. Na vrcholu areálu tvoří chatky druhou řadu. Součástí areálu je venkovní divadlo, beachvolejbalové a fotbalové hřiště, malé lanové centrum, ohniště, hlídací budka, bazén, lanové centrum a ovečky, které je ovšem zakázáno krmit:) 


Fotogalerie areálu a okolí